Something about Lindsey : )

16. srpna 2010 v 11:56
Lindsey

• Nick: Lindsey
• Jméno: Iveta
• Věk: no comment (ségra mi už rok vykládá o starý větvi x)
• Narozky: 18. března našeho letopočtu
• Personal site: http://all-for-us.blog.cz/
• E-mail: Lil-4ever@seznam.czTak já to teda vezmu z opačnýho konce x) Asi jako většina lidí jsem se před x lety narodila mamince a tatínkovi (a potom mě nejspíš vychovali vlci). Miluju přírodu, hlavně lesy a hory. Mám tak trochu rozházený metabolismus. V noci jsem vzhůru a ve dne spím. Strašně ráda pozoruji hvězdy. Nenávidím "příjemné" letní počasí, za to v době bouřek a dešťů lítám venku.
Kromě toho, že jsem ujetá, jsem těžký cholerik. Spousta lidí žije v domění jaká jsem tichá nekonfliktní holka, ale dokáži vybuchnout kvůli úplné blbosti, nikdo mě nepřehádá a dokážu setřít člověka jako nikdo jiný. Jsem ukecaná, expert na vtipné hlášky, mám bohatou slovní zásobu a často rychleji mluvím než myslím (je celkem fajn vykládat učitelce občanky moje názory na to, kde naši romští spoluobčané berou peníze).
Hodně se zajímám o řeckou mytologii, nadpřirozené bytosti, strašidelné příběhy a magii všeobecně. Věřím v posmrtný život, na duchy (pár podivných věcí už se mi přihodilo) a v šestý smysl. Jo, asi to zní divně, ale vím, že já ho mám. Ve snech jsem párkrát viděla budoucnost a dokážu určité věci předpovědět (nemyslím výprask poté co přinesu důtku nasledný výprask x)
Musím být ve všem originální x) Mojí nejhorší noční můrou je být jednou z davu. Musím na sebe také často upozorňovat. Řehtám se pěkně nahlas, mluvím hlasitě zrovna když se probírají osobní věci (ale já vážně šeptala, jenže pak jsem se trochu zesílila x) a oblíkám se dost výstředně (prváci se do dneška nevzpamatovali z mojí jarní bundy x) Mám naprosto rozdílné názory než ostatní a musím je všude reprezentovat (jojo, občanka je moje silná hodina, učitelka se vždycky dozví i to co nechce x)
Pořádně vysvětlit moji osobu by bylo na dlouho (viz předchozí odstavce x), takže asi tak: Jsem prostě jiná. Tečka x)
Mezi mé koníčky patří: hudba (bez mp4 nevyjdu z domu), grafika, psaní (nic moc), dělání videí (trochu úspěšnější než moje psaní) a kreslení (občasné).

Oblíbený herec: Matthew Perry, Patrick Swayze
Oblíbená skupina: One Republic, The Fray, Linkin Park, Simple Plan...
Oblíbený film: Dokonalý trik, Mr. Brooks, Můj soused zabiják 1 a 2
Oblíbený seriál: True Blood, Prison Break, TVD, CSI, Grey´s Anatomy, Criminal Minds...
Oblíbený autor: Charlaine Harris, J. K. Rowling, Lynn Beach, R. L. Stine, L. J. Smith
Oblíbená kniha: série TVD, Lost, True Blood, Harry Potter, Stopy Hrůzy
Motto: Co se má stát, stane se!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama