Září 2010

Colorization n. 2

20. září 2010 v 21:22 | Eileen* |  Eileen* - Colorizace
Ještě jedna nepovedená colorka.
Originální už jsem zase někde ztratila, ale dá se najít na netu. :D
Hrůza po colorizaci v CČ. :P

Vlajky do menu

20. září 2010 v 21:14 | Eileen* |  Eileen* - Jiné downloady
Něco na mě leze, takže moc negrafičím, ale můžete si stáhnout alespoň tohle, jestli chcete.
Vlajky do menu - teď se celkem používají, tak vám možná přijdou vhod.
V zazipované složce najdete vlajku: ČR, SR, USA, Anglie, Francie, Itálie, Německa, EU
Tady je ukázka:
ČR - Eileen*
Slov - Eileen


Všechny je stáhnete TADY.

Tak zatím! Eileen*

Objednaný layout pro Anah Jaliyah od Summer

14. září 2010 v 17:49 | Summer* alias Tarina S. :)) |  Summer - ordered layouts
Ahoj!

Mám tady objednaný layout pro Anah Jaliyah. Nejsem si jistá, jestli jsem splnila požadavky :// Každopádně ho najdeš ZDE.

Na email fortovat@seznam.cz mi napiš, jestli ho chceš. A pokud ho budeš chtít, tak buď od emailu dopiš jméno a heslo k tvému blogu (nikde ho nezveřejním ani nic podobného, jen nastavím layout, můžeš ho třeba změnit a až bude nastaveno, tak si dát zase svoje staré heslo :D) a nebo si ho budeš chtít nastavit sama, tak to napiš a já ti pošlu vše potřebné :))

Colorization n. 1

11. září 2010 v 19:38 | Eileen* |  Eileen* - Colorizace
Ahoj.
Omlouvám se za neaktivitu, ale nestíhám. Dneska jsem měla narozeniny, tak jsem si řekla, že sem něco hodím. Tak alespoň nějaké colorky. A pozastavila jsem objednávky layoutů, protože vážně nemám čas.

Colored by Eileen
Jsem s tím celkem spokojená, kdyby to chtěl někdo zkusit, obrázek je tady.

A ještě jedna colorka:

Retouch ~ 2 ženštiny

7. září 2010 v 20:00 | Adda |  Adda ~ Retouchy
Ahoj :)
Nějak se mi zalíbilo slovo ženštiny, tak ho používám xD

Abych řekla slovo kolem svého stavu: Momentálně jsem nehorázně zaneprázdněná, na gymplu nám dávaj zabrat (koho by to napadlo, psát z hudebky referáty?!). Na koních jezdím jednou týdně, ale ve stáji jsem celej den, tudíž Pátek většinou není čas. Na badmintonu jsem přestoupila z B do A (D nejhorší, A nejlepší - už závodní členi oddílu :D) takže trenérka jakoby se zbláznila, máme 1, 5 hodiny 2× týdně a myslím, že víckrát bych to nevydržela. Kvůli přestupu do A (- už jsem právoplatný člen oddílu Sokol Meteor Praha Radotín xD) po nás chce ještě registrace členů apod. Takže jedním slovem, nestíhám. Díky za pochopení ;)

Tak a teď k retuším... Našla jsem webovou stránku Taaz.com, která slouží jako virtuální makeover. Tak jsem tvořila a tvořila :D

2
1
Kopíráky udusím polštářem jako římského krále Tiberiuse v roce 47 n. l. po tom, co vydal zákon o urážce římského majestátu :D

Sign

Yellow lay

6. září 2010 v 16:41 Lastovička - Voľne Layouty
Avatar Yellow Lay

Tak tento lay sa mi celkom páči a výnimočne, sa mi páči aj avatar k nemu. :D Nastavovanie nebolo zložité, ale včera som to nestihla dokončiť. Použite, ako len chcete, ale napíšte do do komentára, že ho použijete. Je taký dosť letný a tú fotku som spravila ja. Pôvodne to mal byť lay s Herculom Poirotom, ale potom som si to rozmyslela a dala som tam kvetinku :D
Konečne som do toho layu spravila aj moje credits. :D Ale doteraz som nevedela, ako to tam spraviť tak, aby to moc nevadilo.
Nastavenie v Celom článku


Retouch ~ Neznámá ženština

4. září 2010 v 19:32 | Adda |  Adda ~ Retouchy
Ahoj :)
Jak jsem se nudila, uspořádala jsem Graphic Challenge... A tak jsem si řekla, proč bych nemohla zkusit retuš s obrázkem, co jsem do chall vybrala... 

No nic :)

Neznámá_ženština
Ty vlasy jsem tem přidala jen pro srandu ;)

Sign

Popisky do menu s motýľom

4. září 2010 v 16:23 Lastovička - Popisky do Menu
Dnes som sa rozhodla, že spravím popisky do menu. Toto sú moje prvé. :D
Sparilva som ich v rôznych farbách, sú dosť jednoduché. Písať si do nich môžete hocičo.
Pri používaní uveďte credits: by Lastovička, zdroj motýlika a dajto to rovno do menu.
Viac v celom článku

Summer >> Layout Harry Potter

4. září 2010 v 15:03 | Summer* alis Tarina :)) |  Summer - free layouts
~http://art-designer.blog.cz/ by Summer*
Ahoj :))

Dneska jsem tu s dalším free layoutem :)) Doufám, že se vám bude líbit. Byl na blogu http://harrypotter.blog.cz/, ale už ho vyměnili, tak ho dávám do free :))

Je to tak trochu zkouška webového layoutu :)) Laděn do červených barev!

Pokud by ho někdo chtěl, stačí napsat na email fortovat@seznam.cz a já mu pošlu všechno potřebné :)) Jsem dokonce ochtná dodělat nějaké bonusky typu avatar, klikčka, popisky, oddělovač apod. :D

My Sweet Moments - Lay

3. září 2010 v 18:44 Lastovička - Voľne Layouty
Pôvodne som začala hľadať obrázky Lady Gaga, pevne rozhodnutá, že spravím lay s celebritou xD ale vykľulo sa z toho daču úplne iné. Nastavovala som to poriadne dlho! A to tým spôsobom, že som si otvorila dva prehliadače a v každom som to kontrolovala, len blbá mozzila nie a nie ísť správne. Keď sa mi to konečne podarilo nastaviť, tak som vískala od šťastia (naozaj xD)
Avatar - my sweet moments
Návod na nastavene v celom článku

Očko :D

2. září 2010 v 16:35 Lastovička - Iná Grafika
Dnes som bola troška smutná, ale keď som toto vyrábala tak som sa rozveselila. :D Grafika pomáha podobne ako čokoláda. (Aj tú som si dala :D) Myslím, že sa mi to celkom podarilo. Použila som také dosť besné farby. :D
Eye by the-host.blog.cz

Summer >> colorizace

2. září 2010 v 1:17 | Summer alis Tarina :)) |  Summer - colorizations
Tuto colorizaci jsem robila v Photoshopu do challenge k Ceaně:
Doufám, že se vám líbí. Dala jsem si s ní áležet a udělala jí do takového lehce romatického stylu :))

Retouch fantasy obrázok

1. září 2010 v 15:37 Lastovička - Iná Grafika
Tak tento obrázok som ani tak neupravovala, ale menila farby. Hrozne ma to bavilo, lebo ten obrázok je fakt nádherný. Myslím, že tá úprava sa mi celkom podarila. To nebo na tom pôvodnom obrázku bolo také viacej romantické a teraz je viac optimistické. Zdroj toho obrázka netuším, našla som ho na jednom blogu, ktoré tam ten zdroj neuviedlo.
Fantasy Retouch

Summer >> Banner Ben Cristovao :))

1. září 2010 v 13:40 | Summer* alis Tarina :)) |  Summer - banners
Zase jsem zkoušela novou věc v photoshopu. Mě se to docela líbí :D Jo, Ben je super. Teď furt poslouchám jeho písničky. Obzvlášť Give Me Some More. V superstar jsem fandila jemu a Bendigovi :D Tak doufám, že se bude líbit :) Nejprve jsem ho chtěla použít do článku o něm na mém blogu, ale ještě nevím, jestli to budu psát, tak je tu zatím samostatně :) Co vy na něj?

původní obrázek ZDE

Layout Wooden Jack Russell

1. září 2010 v 13:32 | Summer alis Tarina :)) |  Summer - free layouts
~http://art-designer.blog.cz/ by Summer*
Ahoj,
mám pro vás tady takový jednoduchý layout. Je s pejskem, konkrétně Jack Russell Terrierem :)) Je poměrně jednoduchý. Pod záhlavím je taková hnědá lišta, která se jednak dá využít, jako menu, ale taky jen jako box na novinky neo tak něco a menu se může dát normálně, na jakoukoliv stranu :))
Kdo by měl o něj zájem, pište na fortovat@seznam.cz a já vám pošlu vše, co potřebujete k nastavení. Pokud byste chtěli nějaké bonusy, stačí to připsat do mailu (+ samozřejmě jaké :))